Prispevki

December, 2018

November, 2018

Razpored sv. maš za 1. November v župniji Izlake je sledeč:
 - ob 7h na Izlakah,
 - ob 10 h v Podlipovici (blagoslov pokopališča),
 - ob 15 h na Izlakah (blagoslov pokopališča).

November, 2016

Mesec, ko pričnemo z adventom in s tem tudi zaključimo minulo liturgično leto, je tudi mesec, ko se v naši župniji spominjamo našega misijona. Za ogled vabila na obletnico misijona, kliknite na povezavo Vabilo na obletnico misijona.

Marec, 2016

V galeriji vas čakajo fotografije našega misijona z naslovom Jezus te čaka, vzemi si čas. Oglejte si jih in mogoče se kje najdete ;)

Marec, 2016

Praznik Marijinega oznanenja nas opominja na vse mame, ki živijo z nami in predvsem za nas. Bog je vsem nam podaril svojo mater Marijo, ki ves čas bedi nad nami in nam z močjo Svetega Duha polni dušo in srce za vero v Odrešenika Jezusa Kristusa.

Rezultat iskanja slik za materinski dan

Februar, 2016

V katoliški Cerkvi 2. februarja praznujemo praznik Jezusovega darovanja v templju, ki ga obhajamo štirideset dni po božiču. Praznik imenujemo svečnica, ker na ta dan po stari navadi po cerkvah blagoslavljamo sveče.

To je dan, ko sta mati Marija in sveti Jožef odnesla novorojenega sina v tempelj v Jeruzalemu in se zahvalila Bogu.

Bodimo tudi mi hvaležni Bogu za vse, kar nam je podaril v življenju. Pomislimo tudi na malenkosti, ki se nam zdijo samoumevne. Pa se kdaj vprašamo, kako bi bilo, če ne bi imeli ljubeče družine, če ne bi našli svojega življenskega sopotnika, če nimamo službe, hiše ali drugih materialnih reči ...

Živimo vsak dan z vso hvaležnostjo, ki jo premore naša duša.

Rezultat iskanja slik za svečnica

Januar, 2016

Obiskali so nas sveti Trije kralji, ki so nam in milemu Jezusu prinesli svoj dar. Bodimo tudi mi podoba svetih Treh kraljev in ponesimo v svet ter svojim bližnjim darove, ki jih nosimo v srcu.

Rezultat iskanja slik za darovi treh kraljev

November, 2016

Rezultat iskanja slik za materinski dan

Februar, 2016

Živimo vsak dan z vso hvaležnostjo, ki jo premore naša duša.

Rezultat iskanja slik za svečnica

Januar, 2016

Rezultat iskanja slik za darovi treh kraljev

December, 2015

Naj nam bo advetni in božični čas ponovna spodbuda k obnovitvi naše vere. Prihaja čas, ko na zemljo pride naš Odrešenik - Jezus. Pozdravimo in sprejmimo ga s čistim srcem.

November, 2015

Misijon z naslovom Jezus te čaka, vzemi si čas je za nami. Ostali pa so nam lepi spomini in poglobljena vera v naših srcih in dušah. Zahvala za uspeh misijona gre tudi p. Krizostomu in p. Ambrožu, ki sta nas spremljala, vodila in usmerjala v dneh duhovne obnove in poglobitve.

Oglejte si foto utrinke v galeriji. Mogoče se kje najdete ;).

September, 2015

V času misijona smo se v župniji Sv. Jurija na Izlakah odločili, da čim bolj oznanimo našo duhovno obnovo. K temu želimo povabiti tudi vse ostale naše župljane. S tem namenom smo ustvarili spletno stran župnije. Na njej boste v prihodnje lahko zasledili oznanila, naš Izlaški zvon in podobne reči.

Vabljeni k ogledu.