Avtor: Župnija Izlake Objavljeno: 14. 12. 2023

Župnikovih 60

Dragi obiskovalci spletnega mesta Župnije Izlake,

toplo dobrodošli na posebni objavi, posvečeni nepozabnemu praznovanju 60. rojstnega dneva našega spoštovanega župnika. Ta dogodek je bil poln veselja, ljubezni in hvaležnosti, ki jo čutimo do našega predanega duhovnika. Skupaj smo ustvarili nepozabne trenutke, ki jih želimo deliti z vami skozi galerijo fotografij s praznovanja. Te slike prikazujejo ne le radosti praznovanja, temveč tudi globoko spoštovanje in hvaležnost, ki jo čutimo do našega župnika za njegovo nesebično služenje in vodenje naše župnijske skupnosti.

Vsak posameznik je del te čudovite zgodbe, ki se odvija v naši župniji. Spletna stran je namenjena tudi temu, da se povežemo kot skupnost in delimo svoje misli, molitve ter veselje. Vabimo vas, da redno obiskujete našo spletno stran, kjer boste vedno našli sveže informacije o dogodkih v župniji ter bogat vir duhovne podpore.

Hvala vam za vašo prisotnost in podporo. Skupaj gradimo močno in povezano župnijsko skupnost, kjer je vsakdo dobrodošel.

Naj vas Božja milost vedno spremlja.

S spoštovanjem,

vaša župnijska skupnost Izlake